DOĞUŞ JENERATÖR 2001 Yılında OSTİM Özpetek Sanayii Sitesinde Doğuş Makina ismi ile Jeneratör Teknik Servisi olarak hizmetine başlamıştır. Güçlü ve dinamik kadrosuyla Jeneratör sektörü alanında jeneratör bakımı, serv isi, montaj, yedek parça, alım satım, kiralama faaliyetlerini sürdürürken yanı sıra piyasada çok rağbet gören Her marka jeneratörlerin servis ve periyodik bakımı olarak, Ankara da  Doğuş Makina adı altında Jeneratör Servisi ve Satışı  olarak Türkiye’nin   bütün illerine, bakım ve onarım servis hizmetlerini yürütmektedir.

Doğuş Jeneratör  olarak;  yeni teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu anlamda kendini yenileyen, güncel yeni sistem ve bakım uygulamalarını istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kaliteli hizmet vermek amacıyla siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.Jeneratör Bakım ve Satış  işlerinizde deneyimli ve konusunda uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz sözleri tutmak, zamanında, kaliteli hizmet yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacımızdır.

Sürekli atılımlar yapmakta olan firmamız başarı hedefini sürekli yüksek tutmaktadır. Amacımız jeneratör bakımı ve satışı yaparken fiyat anlamında en uygun alternatife ulaşmanız için size yardımcı olmaktır.

Ücretsiz keşif, taksit imkanı, zamanında montaj, iş kalitesi, uzman ekip ve müşteri memnuniyeti sizleri beklemektedir.